Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Middenmeer |
| Dynamisch draagvermogen | 500 kg |
| Maximale stapelhoogte | 17 pallets per stapel |
| Statisch draagvermogen | 1000 kg |
Deze nieuwe balkpallet heeft een afmeting van 100 x 120cm en is geproduceerd door middel van tweede keus hout. De pallet heeft 6 latten aan de bovenzijde.
Balkpallets zijn pallets waarbij de liggers (dragers) bestaan uit balken in plaats van klossen. Deze uitvoering heeft 4 balken. De constructie van balkpallets zorgt voor meer stevigheid. Het gevolg is wel dat de pallet slechts van 2 zijden inrijdbaar is. Dit type pallet wordt ook wel een 2-weg pallet genoemd en ze worden gebruikt als de pallet een zwaardere belading aan moet kunnen.
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 9,95 | |
| vanaf 150 | € 9,75 | 2.01 % |
| vanaf 300 | € 9,25 | 7.04 % |
| vanaf 450 | € 8,95 | 10.05 % |
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Middenmeer |
| Dynamisch draagvermogen | 500 kg |
| Maximale stapelhoogte | 17 pallets per stapel |
| Statisch draagvermogen | 1000 kg |
Deze nieuwe balkpallet heeft een afmeting van 100 x 120cm en is geproduceerd door middel van tweede keus hout. De pallet heeft 6 latten aan de bovenzijde.
Balkpallets zijn pallets waarbij de liggers (dragers) bestaan uit balken in plaats van klossen. Deze uitvoering heeft 4 balken. De constructie van balkpallets zorgt voor meer stevigheid. Het gevolg is wel dat de pallet slechts van 2 zijden inrijdbaar is. Dit type pallet wordt ook wel een 2-weg pallet genoemd en ze worden gebruikt als de pallet een zwaardere belading aan moet kunnen.
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.