Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Kunststof pallet dicht bovendek |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Dynamisch draagvermogen | 1500 kg |
| Maximale stapelhoogte | 15 pallets per stapel |
| Statisch draagvermogen | 3000 kg |
Een zware uitvoering met een afmeting van 100 x 120 cm.
Deze pallet voldoet aan:
Deze kunststof pallet wordt geleverd per 15 stuks op één stapel.
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 40,95 | |
| vanaf 85 | € 40,50 | 1.1 % |
| vanaf 170 | € 40,25 | 1.71 % |
| vanaf 255 | € 40,15 | 1.95 % |
| vanaf 476 | € 39,95 | 2.44 % |
Deze kunststof pallet heeft een afmeting van 100 x 120 cm. Het betreft een uitvoering met een dicht bovendek.
| Producttype | Kunststof pallet dicht bovendek |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Dynamisch draagvermogen | 1500 kg |
| Maximale stapelhoogte | 15 pallets per stapel |
| Statisch draagvermogen | 3000 kg |
Een zware uitvoering met een afmeting van 100 x 120 cm.
Deze pallet voldoet aan:
Deze kunststof pallet wordt geleverd per 15 stuks op één stapel.
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.