Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Blokpallet |
| Gewicht | 35 kg |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Draagvermogen | 1250 kg |
| Statisch draagvermogen | 4000 kg |
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 11,75 | |
| vanaf 60 | € 11,50 | 2.13 % |
| vanaf 90 | € 11,25 | 4.26 % |
| vanaf 200 | € 10,95 | 6.81 % |
| vanaf 468 | € 10,50 | 10.64 % |
Deze gebruikte EPAL 2 heeft een afmeting van 100cm x 120cm en een omlopend onderdek.Deze pallet wordt geleverd per 15 stuks op één stapel, bestellen in veelvoud van 15 stuks is het meest voordelig.
| Producttype | Blokpallet |
| Gewicht | 35 kg |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Draagvermogen | 1250 kg |
| Statisch draagvermogen | 4000 kg |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.