Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Balkpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 110 x 110 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Gewichtrange | 20-25kg |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Draagvermogen | 800 kg |
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 4,25 | |
| vanaf 60 | € 3,95 | 7.06 % |
| vanaf 90 | € 3,75 | 11.76 % |
| vanaf 200 | € 3,25 | 23.53 % |
| vanaf 432 | € 3,05 | 28.24 % |
Deze gebruikte balkpallet heeft een afmeting van 110x110cm, het betreft een zware uitvoering.Deze pallet wordt geleverd per 17 stuks op een stapel, bestellen in veelvoud van 17 stuks is het meest voordelig.
| Producttype | Balkpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 110 x 110 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Gewichtrange | 20-25kg |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Draagvermogen | 800 kg |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.