Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 85 x 110 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Draagvermogen | 700 kg |
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 60 | € 3,85 | |
| vanaf 200 | € 3,75 | 2.6 % |
| vanaf 500 | € 3,50 | 9.09 % |
Deze gebruikte houten open blokpallet heeft een afmeting van 85cm x 11ocm, het betreft een halfzware uitvoering.
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 85 x 110 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Draagvermogen | 700 kg |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.