Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 90 x 90 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | ja |
| Pompwagen geschikt | ja |
| Dynamisch draagvermogen | 500 kg |
| Statisch draagvermogen | 1000 kg |
Blokpallet met vleugel 90x90cm, gebruikt. Blokpallets met vleugel worden ook weleens vliegtuig pallet genoemd.
Deze pallet is voorzien met zeven latten op het bovendek en de pallet is ook pompwagen geschikt. Verder is de pallet voorzien van een HT-behandeling en voldoet dus aan de ISPM-15 eisen, hierdoor is de pallet geschikt voor internationaal transport.
Wil je de pallet graag zelf afhalen? Deze pallet is beschikbaar op onze locatie in Moerdijk. Houd er wel rekening mee dat gebruikte pallets lichte beschadigingen kunnen bevatten, dit heeft verder geen invloed op de kwaliteit van de pallet.
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 5,95 | |
| vanaf 60 | € 5,75 | 3.36 % |
| vanaf 200 | € 5,50 | 7.56 % |
| vanaf 500 | € 4,95 | 16.81 % |
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 90 x 90 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | ja |
| Pompwagen geschikt | ja |
| Dynamisch draagvermogen | 500 kg |
| Statisch draagvermogen | 1000 kg |
Blokpallet met vleugel 90x90cm, gebruikt. Blokpallets met vleugel worden ook weleens vliegtuig pallet genoemd.
Deze pallet is voorzien met zeven latten op het bovendek en de pallet is ook pompwagen geschikt. Verder is de pallet voorzien van een HT-behandeling en voldoet dus aan de ISPM-15 eisen, hierdoor is de pallet geschikt voor internationaal transport.
Wil je de pallet graag zelf afhalen? Deze pallet is beschikbaar op onze locatie in Moerdijk. Houd er wel rekening mee dat gebruikte pallets lichte beschadigingen kunnen bevatten, dit heeft verder geen invloed op de kwaliteit van de pallet.
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.