Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Balkpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 64 x 100 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Draagvermogen | 800 kg |
| Dynamisch draagvermogen | 400 kg |
| Statisch draagvermogen | 800 kg |
Deze houten balkpallet met vleugel heeft een afmeting van 64 x 100 cm en beschikt over 4 planken op het bovendek. Hij is aan één zijde geschikt voor een pompwagen en wordt ondersteund door 3 stevige balken, wat zorgt voor extra stabiliteit.
Balkpallets verschillen van blokpallets doordat ze balken als liggers hebben in plaats van klossen. Dit maakt ze robuuster en geschikt voor zwaardere toepassingen.
Omdat het om gebruikte pallets gaat, kunnen ze sporen van gebruik vertonen, zoals lichte beschadigingen of vervuiling. De afmetingen kunnen iets variëren, maar elke pallet blijft functioneel en betrouwbaar.
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 3,45 | |
| vanaf 55 | € 3,25 | 5.8 % |
| Producttype | Balkpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 64 x 100 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Draagvermogen | 800 kg |
| Dynamisch draagvermogen | 400 kg |
| Statisch draagvermogen | 800 kg |
Deze houten balkpallet met vleugel heeft een afmeting van 64 x 100 cm en beschikt over 4 planken op het bovendek. Hij is aan één zijde geschikt voor een pompwagen en wordt ondersteund door 3 stevige balken, wat zorgt voor extra stabiliteit.
Balkpallets verschillen van blokpallets doordat ze balken als liggers hebben in plaats van klossen. Dit maakt ze robuuster en geschikt voor zwaardere toepassingen.
Omdat het om gebruikte pallets gaat, kunnen ze sporen van gebruik vertonen, zoals lichte beschadigingen of vervuiling. De afmetingen kunnen iets variëren, maar elke pallet blijft functioneel en betrouwbaar.
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.