Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Blokpallet |
| Gewicht | 18 kg |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 110 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Sas van Gent |
| Draagvermogen | 750 kg |
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 14,50 | |
| vanaf 60 | € 14,15 | 2.41 % |
| vanaf 90 | € 11,75 | 18.97 % |
| vanaf 200 | € 11,40 | 21.38 % |
| vanaf 468 | € 11,15 | 23.1 % |
Deze nieuwe houten omlopende blokpallet heeft een afmeting van 110cm x 120cm, het betreft een halfzware uitvoering.Deze pallet wordt geleverd per 15 stuks op één stapel, bestellen in veelvoud van 15 stuks is het meest voordelig.Voor meer informatie lees de beschrijving onderaan de pagina.
| Producttype | Blokpallet |
| Gewicht | 18 kg |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 110 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Sas van Gent |
| Draagvermogen | 750 kg |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.