Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | CP pallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 80 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Nee |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Helmond, Middenmeer, Moerdijk, Rotterdam |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| Dynamisch draagvermogen | Tot 1000 kg |
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 10,75 | |
| vanaf 60 | € 10,50 | 2.33 % |
| vanaf 90 | € 10,25 | 4.65 % |
| vanaf 200 | € 9,85 | 8.37 % |
| vanaf 660 | € 9,50 | 11.63 % |
Deze gebruikte houten CP2 pallet heeft een afmeting van 80cm x 120cm en een open onderdek. Deze gestandaardiseerde pallet wordt veelvuldig gebruikt in de chemische industrie.Deze pallet wordt geleverd per 15 stuks op een stapel, bestellen in veelvoud van 15 stuks is het meest voordelig.
| Producttype | CP pallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 80 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Nee |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Helmond, Middenmeer, Moerdijk, Rotterdam |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| Dynamisch draagvermogen | Tot 1000 kg |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.