Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 76 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | ja |
| Pompwagen geschikt | ja |
| Dynamisch draagvermogen | 1200 kg |
| Statisch draagvermogen | 4000 kg |
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 5,95 | |
| vanaf 60 | € 5,75 | 3.36 % |
| vanaf 200 | € 5,50 | 7.56 % |
| vanaf 500 | € 4,95 | 16.81 % |
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 76 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | ja |
| Pompwagen geschikt | ja |
| Dynamisch draagvermogen | 1200 kg |
| Statisch draagvermogen | 4000 kg |

| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 5,95 | |
| vanaf 60 | € 5,75 | 3.36 % |
| vanaf 200 | € 5,50 | 7.56 % |
| vanaf 500 | € 4,95 | 16.81 % |

| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 4,75 | |
| vanaf 200 | € 4,25 | 10.53 % |
| vanaf 416 | € 3,25 | 31.58 % |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.