Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Kunststof pallet mixpartij |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 80 x 120 cm |
| Levertijd | Op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Nee |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Draagvermogen | 800 kg |
| Dynamisch draagvermogen | 800 kg |
| Maximale stapelhoogte | 17 |
| Statisch draagvermogen | 3000 kg |
Deze gebruikte kunststof pallet heeft een afmeting van 80cm x 120cm en een omlopend onderdek. Daarnaast bestaan deze pallets uit een mix van gesloten of open bovendek met of zonder beveiligingsrand. De pallets zijn zowel licht als zwaar.
De pallet van krasvaste, hoogwaardige kunststof is een echte allrounder en ligt qua belastbaarheid tussen de lichtgewicht pallet en hygiënepallet in. Deze kunststof pallet omlopend is geschikt voor de wereldwijde export.
Gebruikte kunststof pallets dragen sporen van gebruik en kunnen beschadigd of vervuild zijn. Kleuren en maatvoering verschillen onderling. De gebruikte pallets zijn niet allemaal identiek, hierdoor kan niet alles in elkaar stapelbaar zijn, echter is de pallet altijd functioneel bruikbaar.
Deze pallet wordt geleverd per 17 stuks op één stapel.
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 9,00 | |
| vanaf 15 | € 8,00 | 11.11 % |
| vanaf 30 | € 7,25 | 19.44 % |
| vanaf 45 | € 6,75 | 25 % |
| vanaf 90 | € 6,25 | 30.56 % |
| vanaf 210 | € 6,00 | 33.33 % |
| Producttype | Kunststof pallet mixpartij |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 80 x 120 cm |
| Levertijd | Op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Nee |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Draagvermogen | 800 kg |
| Dynamisch draagvermogen | 800 kg |
| Maximale stapelhoogte | 17 |
| Statisch draagvermogen | 3000 kg |
Deze gebruikte kunststof pallet heeft een afmeting van 80cm x 120cm en een omlopend onderdek. Daarnaast bestaan deze pallets uit een mix van gesloten of open bovendek met of zonder beveiligingsrand. De pallets zijn zowel licht als zwaar.
De pallet van krasvaste, hoogwaardige kunststof is een echte allrounder en ligt qua belastbaarheid tussen de lichtgewicht pallet en hygiënepallet in. Deze kunststof pallet omlopend is geschikt voor de wereldwijde export.
Gebruikte kunststof pallets dragen sporen van gebruik en kunnen beschadigd of vervuild zijn. Kleuren en maatvoering verschillen onderling. De gebruikte pallets zijn niet allemaal identiek, hierdoor kan niet alles in elkaar stapelbaar zijn, echter is de pallet altijd functioneel bruikbaar.
Deze pallet wordt geleverd per 17 stuks op één stapel.
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.