Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Kunststof pallet |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja, aan de korte zijde |
| Draagvermogen | 700 kg |
| Dynamisch draagvermogen | 450 kg |
| Statisch draagvermogen | 700 kg |
Deze kunststof pallet is eerder gebruikt en heeft een afmeting van 100 x 120 cm. Het betreft een halfzware uitvoering met een open onderdek, ideaal voor uiteenlopende toepassingen.
Deze halfzware pallet, gemaakt van krasvaste en hoogwaardige kunststof, vormt een veelzijdige middenweg tussen de lichtgewicht pallet en de hygiënepallet. Dankzij de stevige constructie is hij geschikt voor wereldwijde export en biedt hij een uitstekende balans tussen gewicht en draagkracht.
Let op: kenmerken van gebruikte pallets
Gebruikte kunststof pallets kunnen sporen van gebruik vertonen, zoals lichte beschadigingen, vervuiling of kleurverschillen. Ook kan er enige variatie in maatvoering zijn, waardoor niet alle pallets altijd perfect op elkaar stapelbaar zijn. Desondanks blijven ze functioneel en betrouwbaar voor gebruik.
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 6,99 | |
| vanaf 420 | € 5,99 | 14.31 % |
Deze gebruikte kunststof pallet heeft een afmeting van 100 x 120cm.
| Producttype | Kunststof pallet |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 100 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja, aan de korte zijde |
| Draagvermogen | 700 kg |
| Dynamisch draagvermogen | 450 kg |
| Statisch draagvermogen | 700 kg |
Deze kunststof pallet is eerder gebruikt en heeft een afmeting van 100 x 120 cm. Het betreft een halfzware uitvoering met een open onderdek, ideaal voor uiteenlopende toepassingen.
Deze halfzware pallet, gemaakt van krasvaste en hoogwaardige kunststof, vormt een veelzijdige middenweg tussen de lichtgewicht pallet en de hygiënepallet. Dankzij de stevige constructie is hij geschikt voor wereldwijde export en biedt hij een uitstekende balans tussen gewicht en draagkracht.
Let op: kenmerken van gebruikte pallets
Gebruikte kunststof pallets kunnen sporen van gebruik vertonen, zoals lichte beschadigingen, vervuiling of kleurverschillen. Ook kan er enige variatie in maatvoering zijn, waardoor niet alle pallets altijd perfect op elkaar stapelbaar zijn. Desondanks blijven ze functioneel en betrouwbaar voor gebruik.

Deze 1e keus kunststof pallet heeft een afmeting van 80 x 120 cm en het betreft een zware uitvoering met open onderdek.
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 14,90 | |
| vanaf 52 | € 14,70 | 1.34 % |
| vanaf 112 | € 14,35 | 3.69 % |
| vanaf 374 | € 14,15 | 5.03 % |
| vanaf 550 | € 13,95 | 6.38 % |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.