Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Kunststof pallet |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Materiaalsoort | Antistatisch kunststof (ESD PP) |
| Afmetingen | 80 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Dynamisch draagvermogen | 1000 kg |
Deze nieuwe antistatische kunststof pallet heeft een afmeting van 80cm x 120cm, het betreft een lichte uitvoering.
| Producttype | Kunststof pallet |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Materiaalsoort | Antistatisch kunststof (ESD PP) |
| Afmetingen | 80 x 120 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Ja |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Dynamisch draagvermogen | 1000 kg |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.