Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Palletbox |
| Gewicht | 38 kg |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 72 x 112 x 66 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Nee |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Buitenmaat | 80 x 120 x 80 cm |
| Producttype | Palletbox |
| Gewicht | 38 kg |
| Materiaalsoort | Kunststof |
| Afmetingen | 72 x 112 x 66 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Nieuw |
| Eenheidspartij | Nee |
| Pompwagen geschikt | Ja |
| Voorraadlocatie | Moerdijk |
| Buitenmaat | 80 x 120 x 80 cm |
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.
Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
Wij gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om social media mogelijkheden aan te bieden en om het verkeer naar de website te analyseren. U stemt in met onze cookies als u doorgaat met het gebruik van onze website. Bekijk onze cookieverklaring.