Gratis levering vanaf € 700,-
Goedkoopste all-in prijs
Levering uit voorraad
Minimum orderbedrag € 300,-
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 95 x 115 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | ja |
| Pompwagen geschikt | ja |
| Dynamisch draagvermogen | 500 kg |
| Statisch draagvermogen | 1000 kg |
Een mooie gebruikte houten blokpallet met vleugel vind je bij pallets.nl
Deze houten blokpallet met vleugel heeft een afmeting van 95x115cm. Het is een pallet met 5 latten op het bovendek. De pallet is pompwagen geschikt.
Houd er wel rekening mee dat gebruikte pallets gebruikerssporen kunnen bevatten, echter heeft dit geen invloed op de functionaliteit van de pallet. Wij controleren de pallets die wij inkopen en repareren deze wanneer nodig.
Wil je de pallet liever zelf komen ophalen? Dit kan op onze afhaal locatie in Moerdijk
| Aantal | Prijs | Korting |
|---|---|---|
| vanaf 1 | € 4,95 | |
| vanaf 60 | € 4,50 | 9.09 % |
| vanaf 200 | € 3,50 | 29.29 % |
| vanaf 500 | € 2,95 | 40.4 % |
| Producttype | Blokpallet |
| Materiaalsoort | Hout |
| Afmetingen | 95 x 115 cm |
| Levertijd | Niet op voorraad |
| Classificatie | Gebruikt |
| Eenheidspartij | ja |
| Pompwagen geschikt | ja |
| Dynamisch draagvermogen | 500 kg |
| Statisch draagvermogen | 1000 kg |
Een mooie gebruikte houten blokpallet met vleugel vind je bij pallets.nl
Deze houten blokpallet met vleugel heeft een afmeting van 95x115cm. Het is een pallet met 5 latten op het bovendek. De pallet is pompwagen geschikt.
Houd er wel rekening mee dat gebruikte pallets gebruikerssporen kunnen bevatten, echter heeft dit geen invloed op de functionaliteit van de pallet. Wij controleren de pallets die wij inkopen en repareren deze wanneer nodig.
Wil je de pallet liever zelf komen ophalen? Dit kan op onze afhaal locatie in Moerdijk
Je ontvangt van ons zo spoedig mogelijk een offerte per mail.
LET OP: De offerte is vanaf de datum van ontvangst, 1 week geldig. Hierop gelden geen uitzonderingen.